בית המיזוג

"רשת בית המיזוג" מקבוצת "רפי את רפי" הינה הרשת הגדולה בישראל לשוק המקצועי לשיווק מזגנים, מערכות מזוג אוויר, אביזרי מיזוג אוויר, מוצרי קירור וכלי עבודה מהחברות המובילות בארץ ובעולם.

החברה נוסדה בשנת 1978, ומאז ועד היום צברה מוניטין מוצק כחברה אמינה, בעלת איתנות פיננסית ורקורד מוכח בתחומי התמחותה, והנה חברה במועדון היוקרתי גלובס DUNS100 (קישור לאתר)

111

החברה רוכשת את מערכות המיזוג מהספקים המובילים בישראל בהם תדיראן, אלקטרה, טורנדו, פמילי, סמסונג, מיצובישי ועוד…

את מערכות המיזוג מספקת החברה לקבלני מיזוג, מתקינים, לקוחות פרטיים ואנשי מקצוע בתחום, כמו גם ביצוע פרויקטים של בנייני מגורים, וילות, חברות, מפעלים ופרויקטים מיוחדים נוספים לפי דרישת הלקוח (TAILOR MAID)

בקבוצת "בית המיזוג" מועסקים כ-70 עובדים, הממוקמים במשרדי החברה בבת ים, ובסניפיה הפזורים ברחבי הארץ לכל אורכה. סניפים החברה פועלים בערים: באר שבע, אשקלון, אשדוד, רחובות, בת  ים, יהוד, בני ברק, ראש העין,  רעננה ועכו.

על החברה

החברה הוקמה בשנת 1978 ע"י מר רפאל ביטון, המשמש היום כבעלים ומנכ"ל של הרשת.

החברה המשפחתית החלה את דרכה כמסגרייה לייצור תושבות למזגנים כאשר בהמשך עברה החברה למכור אביזרי מיזוג ומזגנים.

במרוצת השנים התרחבה החברה, רכשה סניפים קיימים, ופתחה חדשים, והגדילה את מעגל הפעילות שלה, ובכך הפכה החברה לגוף הגדול, והמוביל בשוק המקצועי בישראל לשיווק מזגנים וציוד למיזוג אוויר.

מרכז הדרכה למערכות מיזוג מתקדמות

כחלק מהיותה חברה מובילה במשק, הוקם מרכז הדרכה למערכות מחזוג מתקדמות. במרכז ההדרכה מותקנות מערכות מיזוג מתקדמות VRF של מיטב החברות, ומתבצעות הדרכות מקצועיות על בסיס קבוע לכל לקוחותינו.

כל מתקיני רשת בית המיזוג עוברים הדרכות והסמכות מקצועיות על בסיס קבוע, על מנת לתת ללקוחותינו את השירות והתמיכה המקצועיים ביותר.

כמו כן, בחדרי ההדרכה מתקיימות פגישות עם דיירי הפרויקטים אותם אנחנו מובילים במיזוג בניינים, שכונות וילות וקיבוצים.

ערכי החברה – אמינות, שירות ואיכות

אנו בחברת רשת בית המיזוג חרטנו על דגלנו שמירה על סטנדרטים גבוהים במיוחד, תוך שימת דגש על רמת שירות גבוהה, על איכות המוצרים המשווקים על ידנו ועל סל מוצרים רחב, מגוון והמשתלם ביותר.

החברה פועלת לספק את השירות הטוב ביותר ללקוחותינו, על מנת להביא לרמת שביעות רצון גבוהה של כל לקוחותינו, עובדינו וספקינו.

מתוך כך דואגת הנהלת החברה לפתור כל בעיה או תקלה במהירות האפשרית, ע"י מעקב וביקורת יום יומית אחרי רמת השירות ורמת שביעות רצון הלקוחות ע"מ לשמר את הסטנדרטים הגבוהים אותם הצבנו.

כמו כן חשוב לרשת להציע מגוון רחב וחדשני של מוצרים ללקוחותיה תוך שמירה על אטרקטיביות במחירים ושירותי לוגיסטיקה בפריסה ארצית.

אספקת ציוד איכותי ומתקדם

מיום הקמתה עובדת הרשת עם מיטב היצרנים והיבואנים ובמקביל אנו מייבאים ציוד ואביזרים בהתאם לדרישת לקוחותינו תוך הקפדה על רמה גבוהה ואיכות מרבית, נוחות המוצר לאנשי המקצוע, ולשביעות רצון הלקוח הסופי.

החברה מתמחה בהתאמת מזגנים ללקוח על פי דרישתו, החל ממזגן עילי של 1 כ"ס ועד מערכות גדולות לבתי עסק, מפעלים, משרדים, מערכות וי אר אף, מערכות מים ופתרונות מיזוג נוספים.

אנו מלווים את לקוחותינו החל מרגע התכנון הראשוני, ועד לשלב סיום הפרויקט והפעלת היח'.

במערכות גדולות כדוגמת מערכת מיזוג דירתית VRF לסוגיה השונים, אנו מלווים את הלקוחות בפיקוח מהנדס צמוד, לאורך כל שלבי העבודה, תוך מעקב צמוד, פיקוח, ניהול ובקרה של העבודה, על מנת לעמוד ברמת השירות והביצוע הגבוהים ביותר, לשביעות רצון לקוחותינו.

במהלך השנה מקיימת הרשת הדרכות מקצועיות ללקוחותיה ולעובדים וכל זאת על מנת לחדש ולשמור על רמה מקצועית גבוהה.

תכניות לעתיד

החברה מתעתדת להתרחב ולהקים סניפים נוספים ברחבי הארץ, לפתח מוצרים חדשים, להרחיב את פעילותה בתחום המדיה הדיגיטלית ולהתאים כל דרישת לקוח למוצר בהתאמה איכותית ומקצועית.

לסיכום

נשמח לראותכם בין קהל לקוחותינו ולתת לכם שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, להתאים לכם את מערכת המיזוג בהתאם לדרישותיכם ולשביעות רצונכם המלאה.